Haziran 17, 2020

Tadan Pisa toprakları: yeni gıda teslimat personel istiyor

ile vinh

 

Önümüzdeki günlerde yeni bir eve teslim hizmeti Pisa, Lucca ve Livorno aktif olacak: platform Tadan denir ve sipariş ve teslimat zaman daha uygun, daha kolay ve daha hızlı hale getirmek için vaat ediyor. Bu üç şehre ek olarak, milano, Roma, Floransa, Bologna ve Parma da dahil olmak üzere diğer büyük İtalyan merkezlerinde hizmet yıl içinde açılacak. İtalya’nın karşı karşıya olduğu zor döneme rağmen, Tadan yorulmadan çalışıyor ve personel tutmaya devam ediyor.

Özellikle, şirket istiyor:

– 4 Müşteri ve tüccar ların yönetiminde Operasyon Yöneticisi’ni destekleyecek Operasyon Desteği;

– 1 Online reklamyönetimi ve planlama sını yürütecek olan Reklam Uzmanı;

– 1 Veri odaklı bir yaklaşımla, kampanyaların hem dijital hem de geleneksel alanlarda planlanması ve uygulanmasını gerçekleştirecek olan Dijital Pazarlama Stratejisti;

– 1 Muhasebe ve idari yönetim için çeşitli alanların yöneticileri ile arayüz olacak idari çalışan;

– 20 Riders, hizmetin aktif olduğu şehirlerde teslimatların lojistiğini yönetecek.

Tadan, pisa’da, yazılım geliştirme, iletişim ve pazarlama alanında birkaç yıl aktif olan iki şirket arasındaki toplantıdan doğan bir şirkettir. Becerileri paylaşma deneyimi iddialı bir proje ve son derece yenilikçi ve teknolojik hizmet başlatmak için izin verdi. 10 kişiden oluşan iki şirketten oluşan ortak bir ekip aylık tadan ünü çalışıyor ve yakında yeni eleManlarıyla personel genişletilecek.

Tadan CEO’su Giuseppe Paradiso, coronavirus acil kaynaklanan sorunlara rağmen yapılan çalışmalardan memnun: “Tadan içinde çok inanıyoruz bir projedir. Başından beri büyük bir büyüme potansiyeli gördük ve gıda dağıtım sektörü kesinlikle en umut verici olanlardan biri: pazar anketlerimiz bunu söylüyor ve veriler kendileri için konuşuyor. Platformun lansmanı zaten acil durum önce tanımlanmıştı, ve bugün her zamankinden daha biz katılacak ve bizim seçimleri geçmek isteyenler için güvenli bir iş imkanı vermek istediğinize eminiz. Hepimiz çalışmalarımız için büyük bir tutku paylaşmak, ama her şeyden önce biz güçlü fikirler farklı ve tamamlayıcı becerileri alanından kaynaklanan olduğuna inanıyoruz. Zorluklardan korkmuyoruz ve tam tersine, bizi her gün elimizden gelenin en iyisini yapmaya teşvik ediyorlar.”