Haziran 17, 2020

PisaToday girişimi yerel ticareti desteklemek için: 180 şirket zaten bizim ‘harita’ kayıtlı

ile vinh

Coronavirus acil tüm sektörlerde şirketlerin günlük yaşamlarını aksattı. Bir aydan uzun bir süredir teslimata geçmeye karar veren ve bu durumda çevrimiçi yeni yollar arayan, zorluk anına tepki veren gerçekleri desteklemek için projenin PisaToday girişimine katılan pek çok kişi. Kırtasiye malzemeleri veya tütün dükkanları veya kasaplar gibi ek bir satış noktası gibi beklenmedik eve teslimatı bile tetikleyen sektörler.

Sayılar
Restoranlardan marketlere, diy dükkanlarından fırınlara kadar. Birçok şirket teşvik etmek ve kendi eve teslim hizmetleri bilinen yapmak için özel formu ile kart girmiş.

Girişimi başlattığımız makale bir ayda 21.000 kez izlendi. 180 şirket kaydoldu, 16.000’den fazla ziyaret ve 450’den fazla telefon görüşmesi aldı. Pozitif sayılardan daha fazlası.

En çok aranan kategoriler
Gıda endüstrisi, bu girişim de kullanıcılar tarafından en çok aranan sektör oldu. Pisans pizzacılar özellikle teslimat hizmeti gerektirir, hatta dondurma salonları ve restoranlar da kötü değil. Onlar kendi gerçeklik görünür büyük ve küçük işletmeler yapmak için seçtim, kasaplar gibi, ya da beklenmedik şirketler daha teknolojik, bu akıllı telefon onarım için yardım sunan gibi.