Haziran 17, 2020

Pisa fırıncılar için yükselişte Un: “Keyfi hareket”

ile vinh

Bazı Pisan fırıncılar tarafından Paskalya yumurtası bulunan acı bir sürpriz: acil Coronavirus un nedeniyle% 5’ten% 10’a artan, toplam faturaları hesaplanan tutarlar için, Nisan ayından itibaren 2 Nisan’ dan itibaren. Avrupa’nın ana frezeleme gruplarından Confcommercio Pisa’nın kınadığı gibi, fırıncılar pazarındaki bu artışlar karartılıyor. “LaboratuvarA teslimatı sağlamaya devam etmek için – durumu normale döndüedene kadar missive okur – biz Covid-19 acil durum kaynağı için bir kota ile aktif hizmet bakımına katkıda bulunmak istemek zorunda kalırlar. Covid-19 acil durum tedarik ücreti 2 Nisan 2020 Perşembe gününden itibaren uygulanacaktır ve tek teslimatın büyüklüğüyle orantılı bir etki yle. 1000 EUR’nun üzerindeki siparişlerde artış %5, 1000 ile 500 avro arasındakiler için artış %8, 100 avronun üzerindeki siparişler de %10 olacak.”

“Biz hemen Assipan National müdahale yazdı – Confcommercio Provincia di Pisa Federico Pieragnoli direktörü yorum – biz keyfi ve sosyal itibarsız bir hareket olarak sektörün en önemli şirketlerinden biri tarafından sözleşme koşullarının bu tek taraflı değişiklik, hangi haksız yere esnaf ve tüccarların omuzlarına düşme kusuru vardır onlar ilk sorumluluk ve sorumluluk duygusu ve büyük duygusu ile karşı karşıya olduğu bir acil durum ağırlığı vardır. Fırıncıların ve ekmek perakendecilerinin, müşteriler için daha fazla maliyet yükü olmaksızın, insanlara gerekli malzemelere izin vermenin ön saflarında, bu acil durum önleme zincirinin temel kavşakları olduğu yadsınamaz” dedi.

Pieragnoli, “Assipan’ın müdahalesi sayesinde, saatlerinin çoğunu ekmek üreterek geçiren ve tek endişesi kesinlikle sağlık acil durumu hakkında spekülasyon yapmak değil, yeterli bir hizmet sunmak ve vatandaşların acil ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek olan girişimciler pahasına bu artışları önleyebileceğimizi umuyoruz.” diyor.