Haziran 17, 2020

Elektrik hareketliliği: satışlar arttı, Clas şarj kolonunu açtı

ile vinh

Elektrik hareketliliğinin gelişimine dair işaretler önemlidir ve bu da satış patlamasından görülebilir. Dün gece, 7 Şubat, Pisa Renault Clas bayilik gerçekleşti, olay sektöründe son gelişmeleri güncellemek ve aynı zamanda yeni Zoe sunmak için aynı şirket tarafından başlatılan olay, kompakt üretici Fransız. Bu bağlamda, bayilik ön avlusunda elektrikli otomobillerşarj için bir sütun da açıldı, geleneksel araçlara alternatif zemin kazanıyor ne kadar bir işareti.

Pisa Conti belediye başkanı, Cnr Domenico Laforenza eski müdürü ile birlikte gecenin konuğu, elektrikli araba sahibi vatandaşların taleplerini karşılamak için koşulları oluşturmak için Pisa cunta eylem uygulamak arzusu doğruladı, şarj için birden fazla sütun kurulumu yoluyla, ve tek bir katılımcı şirket görev veren bürokratik ve operasyonel zaman. Massimo Marini’nin önderliğindeki gece, giderek gelişen teknoloji göz önüne alındığında ve elektrikli otomobilleri bugün bile kullanılabilir hale getirmeyi amaçlayan sektörün gelişme potansiyelini takip eden eski müdür Laforenza ile devam etti.

Clas satış müdürü Marco Rinaldi, elektrikli otomobillerin piyasadaki mevcut etkisine ilişkin olarak, “İtalya’da hala Avrupa’nın gerisinde kalsak da, 2020’de onaylanan 2019 teşvikleri sayesinde İtalya’da satışlar da artıyor. Geçen yıl Pisa ve Livorno’daki bayilerimiz arasında 12 Adet Zoe sattığımızı, Ocak 2020’de ise 6 araç teslim ettiğimizi söylemek yeterli.”

Zoe saf elektrikli araba, melez değil. Emisyon yönetmeliklerinin giderek daha sıkıldığı Avrupa’nın gidişatı. “Elektrikli otomobillerin kullanılabilirliği artıyor – Rinaldi ekledi – örneğin, hızlı şarj ile Zoe için, iki saat içinde 300 kilometre aralığına ulaşmak. Herhangi bir şarj sütunu ile uyumlu tek ekonomi otomobilidir. Kısacası, teknoloji daha iyi ve daha iyi oluyor, Bu durumda 2012 yılından bu yana bu projeyi geliştirmek için Renault tarafından yapılan seçim için öder. Elektrik hareketliliği artık sadece gelecek değil, şimdiki zaman.”