Haziran 17, 2020

Coronavirus günlerinde indirimli hediye fikirleri

ile vinh

 

Coronavirus günlerinde bile sevdiğimiz insanlara özel hediyeler verebilme fırsatı da vardır. Orijinal hediye fikirleri, kişiselleştirilmiş ve uygun fiyatlı, evinizin konforunda seçilecek. Ve PisaToday okuyucular için% 60’a varan indirimler ile, kaçırılmaması gereken teklifler vardır.

Kapak fotoğraf kitabı
Nasıl birlikte sizin için önemli insanlara göndermek için bir fotoğraf kitabı yapmak için en güzel çekim koyarak. Photobooks istediğiniz gibi tasarlanabilir, bin şekilde özelleştirilebilir ve orijinal bir şekilde sevdiklerinizle özel anlar çerçeve. Burada PisaToday okuyucular için% 60’a kadar üç indirimli photobooks şunlardır:

60 sayfalık fotoğraf kitabı

40 sayfalık fotoğraf kitabı

48 sayfalık fotoğraf kitabı

Özelleştirilebilir calamites
Onları toplayanlar var, buzdolabına, kaputa ve evin diğer metal yüzeylerine takmak isteyenler. Onlar güzel, renkli ve her zaman bir gezi ya da özel bir an hatırlıyorum. Nasıl gümüş halide baskı ile özel bir mıknatıs uzağa vererek profesyonel fotoğraf kağıdı üzerinde? Manyetik kağıt çok dayanıklıdır, çiziklere ve parmak ime karşı yüksek dirençlidir. İşte kaçırılmaması gereken bazı indirimli hediye fikirleri:

6 fotokalamit seti

6 photoscalamite 1 veya 2 setleri

Özel kupalar
Sabah kahvaltı için, öğleden sonra bir “özel” çay ya da kalem tutucu ve kalem veya makyaj fırçaları olarak kullanmak için. Kişiselleştirilmiş bir kupa her zaman bir gülümseme vermek mümkün bir karşılama hediyesivardır. Burada PisaToday okuyucular için iki teklif vardır:

Özel sihirli kupalar

Fotoğraf tuvalleri
Evin bir odada asmak için bir fotoğraf tuval yanı sıra ev süslemeheyecan bir hediye fikridir. Tuval ücretsiz fotoğraflar, metinler, yazılar, farklı düzenleri ve küçük sanatlar ile özelleştirilebilir. İşte sevdiğiniz insanları şaşırtmak için kaçırılmayacak bir teklif: