Haziran 17, 2020

Coronavirus acil, Pisa ev teslimatları yürütmek faaliyetleri

ile vinh

Bu acil dönemde ev teslimatları yapmak birçok işletme vardır. Pisa belediyesi, Confcommercio Pisa, Confesercenti Toskana Nord ve Cna di Pisa ticaret dernekleri ile işbirliği içinde, paketleme ve nakliye için sağlanan sanitasyon standartlarına uygun olarak teslimat yapan dükkanların ilk listesini hazırladı. Etkinlik, sağlık acil durum bu aşamada temel ihtiyaçları satın almak için şehre taşıyabilirsiniz vatandaşlara yönelik ek bir hizmet olarak tasarlanmıştır, ancak süpermarket ve dükkanların seyahat ve sıklığı en aza indirmek için gerekli olan, aile başına sadece bir kişi için faaliyet sınırlayan, zaten bir metre kişilerarası güvenli mesafe açısından yürütülecek.

Belediyenin internet sitesinde yayınlanan geçici liste sürekli güncellenmekte ve genişletilmektedir: Bu tür hizmetleri yürüten tüm faaliyetler Pisa Belediyesi’nin Üretkenlik faaliyetleri için Tek Kapı’ya iletilebilir ve böylece eklenebilir.

Ev teslimatı yapan etkinlikler
“Confcommercio, Confesercenti ve Cna teşekkür – Ticaret Poalo Pesciatini Meclis Üyesi ilan – hızlı işbirliği ev teslim hizmeti yürütmek için aktive edilmiştir faaliyetlerin bu listenin gerçekleştirilmesi nde gösterilen için. Vatandaşlara bu hizmete hayat vermeye hazır olan tüm esnaflara ve genel olarak kendilerini toplumun hizmetine veren herkese, dayanışma ve görev anlayışıyla teşekkür ediyorum. Listenin sürekli entegrasyona açık olduğunu ve bu hizmeti yürüten faaliyetlerin referans derneklerle iletişime geçebileceğini veya ofislerimizle temasa geçebileceğini lütfen unutmayın.”