Haziran 17, 2020

Citynews yerel işletmelere yardım: küçük dağıtım şirketlerine 1 milyon ziyaret

ile vinh

Covid-19 acil durum tüm İtalyan ekonomisi ve ülke çapında birçok ticari faaliyetleri, ani ve uzun bir durma ya da zorladı. Citynews Editoryal Group, olağanüstü zorluk bu hafta içinde yerel ticareti desteklemek için, sadece bir ay önce başlamıştı, girişim #salviamoilcommercio.
Yerel ekonomi ve vatandaşları bir araya getirme hedefine başarıyla ulaşmış olan tüccar ve okuyuculara yönelik bir kamu hizmeti yayıncılığı projesi. Editoryal grubun gazetelerin okuyucuları, ürün kategorisine göre bölünmüş ve kendi şehir veya bölgesinde faaliyet gösteren, teslimat hizmetleri sunan tüm ticari faaliyetlerin listesi, 50 yakınlık baskısının her birinde mevcut, tek bir alanda danışabilirsiniz.

“#salviamoilcommercio girişimi büyük bir başarı olmuştur ve sadece bir ay içinde önemli sayılar kaydetti – yorumlar Luca Lani, Citynews CEO’su – proje 7.000 şirketlerin kayıt gördü ve Şirket Kurulları 1 milyon kez üretti. Bunun yerine, 40.000 izlenen telefon görüşmeleri iş ulaştı. Gıda sektöründen lojistik sektörüne, garajlara, çamaşırhanelere ve elektrikçilere kadar, inisiyatife katılan şirketlerin menşeine sahip pek çok sektör de bulunmaktadır. Restoranları ve pizzacıları unutmamak.”

“Bu veriler ışığında – Grubun CEO’su Fernando Diana devam ediyor – biz mutlu ve gurur birçok İtalyan tüccarlar ve girişimciler için bir fark yaratmak mümkün olan cesur bir seçim değil kapatmak için yapmış, ama dijital dünyaya girmeyi seçtiniz. Biz zaman birçok İtalyan şirketleri için, ne olursa olsun boyutu, sadece bir iletişim kanalı olarak dijital yaşamaya başlamak için, aynı zamanda gerçek satış için, tüketicileri ile değerli bir doğrudan ilişki kurma geldi düşünüyorum. Giderek artan bir e-ticaret perspektifi ile stratejik planların dikkatli bir şekilde planlanması sayesinde, ticaret ortaklarımıza bu yeni sınırın aşması için eşlik edebiliriz.”

Girişim Yakınlık Citynews 50 sürümleri #salviamoilcommercio
50 yakınlık baskısının her birinde, bu kilitleme haftalarında tüm etkinlikleri toplamak ve teslimat hizmetleri sunan bir veritabanı. Kendi kendine çalışan bir kanal, kendi sunum kartını kendi sunum kartlarını oluşturabilen, özerk ve tamamen ücretsiz olarak aynı tüccarlar tarafından desteklenmektedir.

Şirketinizi ücretsiz olarak kaydetmek için, Grubun her gazetesine telefon rehberi ve adresi, etkinliğin kısa bir açıklaması ve evde sunulan hizmet veya ürünlerin olası bir raporunu gibi bazı zorunlu alanları girmeniz gerekir. Bir kez online, her kart tüm gazetelerde vurgulanan tüm isimleri de içeren bir makaleye dahil edildi.

“Söz konusu kanal bizim gazeteler tarafından kapsanan toprakların tüm tüccarlar için tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz bir hizmettir – Lani sonucuna – biz hizmet yararlı olacağını ve takdir, ayrıca Citynews kayıt olağanüstü seyirci göz önüne alındığında, ne yazık ki mutlu olmayan nedenlerle, son iki ay içinde. En son trafik verileri, önceki aylara göre neredeyse üç kat daha fazla ziyaret ve okuma yı onaylar.”