Haziran 17, 2020

Belediyede işe alım: 22 idari öğretmenlik başvurusu

ile vinh

Muhasebe idari eğitmeni C kategorisi olan 22 görevin Pisa Belediyesi’ne süresiz olarak alınması çağrısı bugün Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvuruyu yapmak için otuz gün vardır. Bu arada, 31 başvurunun alındığı 1 sürücü koltuğu ve 21 başvurunun alındığı korumalı kategoriler için ayrılmış 2 koltuk için son başvuru sona erdi. Önümüzdeki haftalarda, sınav testleri için gerekli şartları doğrulamak için formaliteler tamamlanacaktır.

“Covid-19’un neden olduğu bu zor safhaya rağmen – Personel Konseyi Üyesi Giovanna Bonanno’yu açıklıyor – 2020 işe alım planı yla planlandığı gibi ilerliyoruz. 22 yeni daimi görev çağrısı, emekli personelin yerini alabilmek ve bu zor aşamada bile zamanında ve verimli hizmetler gerektiren şehrimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için genç ve motive olmuş isimleri idari makineye yerleştirmemize olanak sağlayacaktır. Sağlık acil durumunun bir an önce sona erdiğini umuyoruz, kendimize verdiğimiz programa uymayı umuyoruz ve personel ofisi, belediye için yeni profesyonel profilleri de içeren bir sonraki çağrıları hazırlamak için hızlı bir şekilde çalışıyor.”

Son haftalarda, seçimi son sıralamayı oluşturmak için Inps ziyaretlerini bekleyen İstihdam Merkezleri’ne emanet edilen 68/99 eski hukuk idari uygulayıcıları tarafından 7 görevin seçilmesi için yapılan çağrı da sona erdi.

2019 yılında, emeklilik, istifa, ölüm ve diğer organlara hareketlilik nedeniyle 50 işe alım (26 Belediye Polis memuru dahil) ve 59 fesih yapıldı. 2020 yılına kadar 74 yeni giriş olacak, quiescence için planlanan çıkışlar ise 43 olacak.